Ubytovací jednotka Č. 28

Moderní ubytovací jednotka č. 28 má dispozici 2+kk a podlahovou plochu 56.3 m². Nachází se v 2. podlaží. Celková plocha jednotky je 85.3 m². Další prostor skýtá pochozí střecha jako vyhlídková terasa a místo k odpočinku. Ubytovací jednotky ve standardu Fit Out jsou dokončeny do finálních povrchů včetně sanity. Nerušivé pojetí dává vyniknout čistotě stylu. Střídmý vzhled provází fenomenální funkčnost a účelnost. Velikost domu skýtá dostatek soukromí, ale i příležitosti budovat sousedské vztahy. Moderní bytový dům je citlivě zakomponován do blokové zástavby oblíbené čtvrti Nuslí.

Lokalita Maroldovy ulice je zdrojem slastného klidu, zatímco okolní město dynamicky tepe životem. Centrum máte na dosah. Kdykoliv se můžete nechat ohromit noblesou historických paláců, stejně jako krásou přírody v parcích Grébovka nebo Folimanka. Nedaleké Vršovice lákají k zábavě, kultuře i sportu, ke vzdělávání, gastronomickým požitkům nebo návštěvě stylových obchodů. V okolí rezidence vyřídíte nákupy i úřední záležitosti. Máte k dispozici vše potřebné, protože každá minuta se počítá.

Dokumenty ke stažení Mám zájem
ID nemovitosti MAR28
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+kk
Podlahová plocha 56,3 m²
Celková plocha 85,3 m²
Cena 8 937 000 Kč
Podlaží 2
Výtah Ano
Garážové stání 12,80 m²
Sklep 2,9 m²
Stav budovy novostavba
Stav jednotky fit out
Parkování Ano
Umístění v budově
Umístění na podlaží

kontakt

Koupě a financování

Úspěšná dlouhodobá spolupráce naší společnosti a Hypoasistent s.r.o. při financování prodeje bytů do vlastnictví klientů umožňuje poskytnout i Vám jedinečnou nabídku na financování koupě bytu v Rezidenci Maroldka. Hypoasistent je smluvním partnerem 16 bank a ve spolupráci s nimi zajišťuje pro klienty individuální slevy na úrokových sazbách a poplatcích, každému přesně na míru.

Více o možnostech financování